23 Nisan 2013 Salı

2014 Prova Manken

PROVA MANKENİ
Moda dünyasının vazgeçilmezi olan "prova mankeni" tasarımcıların vazgecilmezidir.Designerlar öncelikle yapacağı model secimini düşünürler.Hayallerindeki modeli canlandırmanın ilk evresi kumaş ve kumaşa ahenk katacak aksesuarı oluşturmaktır.

http://www.provamanken.com
İLETİŞİM:05543415140  "Prova manken özeliklerinin tüm detaylarını sorabilir ve sipariş verebilirsiniz".
Kumaş ve aksesuar oluşumu sonrası modelin iplik kalitesi rengi kalınlığı ve dikiş adımlarıdır.Designer elindeki tüm doneleri çizimi ile modelistine teslim eder.Koleksiyonun artık ikinci evresi başlar.Tasarımcılar için kalıb aşaması çok önemlidir. Tasarımcılar modelistlerine kaliteli canlı manken ölçülerinde prova mankeni temin ederler.
Bundan sonrası modelisttin becerisine kalmıştır yani iyi bir model iyi bir kalıbtan gecer derler ya evet kesinlikle katılıyorum.Tabi ki model,kumaş,aksesuar her şey çok önemli fakat modelin gustosu duruşu görüntüsüde kalıbtan gecer.Moda dünyası'nın vaz gecilmezi olan prova mankeni tasarımda çok etkili bir rol taşır.Modelist

 

öncelikle çıkaracağı modelin kumaş donesini inceler ve prova mankeni üzerinde milaj çalışması yapar.Dogru bir kalıb için gerekli olan çalışma budur.Kaliteli bir model için sizlere canlı manken ölçülerinde olan prova mankenlerini öneriyoruz.


Model çıkarma aşamasında % 80 sıfır hata ile kalıp çıkarmak şimdi çok daha kolay,modelistler için rahat bir çalışma ürünü sunuyoruz. Avrupadan çok yüksek rakamlara getirttiğiniz ürünleri biz sizlere daha cazip rakamlara temin ediyoruz. Ürünümüzü birebir incelemek istiyorsanız,gün içinde gelip size ürünlerimizin sunumunu yapabiliriz. Ürünlerimiz 10 yıl garantilidir. www.modablackk.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder