16 Şubat 2015 Pazartesi

MODA PROVA

MODA
Prova Mankende Prova Yapılır  prova manken özellikleri için siz de prova mankeni satın alırken hangi konuların önemli olduğunu merak ediyorsanız, yazımızın içerisinde sizlere sunacağımız bilgilerden yararlanmanızı öneririz. 

http://www.provamanken.com
İLETİŞİM:05543415140  "Prova manken özeliklerinin tüm detaylarını sorabilir ve sipariş verebilirsiniz".Prova Mankende Prova Yapılır.
Prova mankenleri konusunda birtakım bilgilerin yer aldığı yazımız ile siz değerli izleyicilerimize tüm detayları açıklayacağım.Modacıların ve terzilerin vazgeçilmez malzemesinden biri olan prova mankeni, farklı ölçülerde karşımıza çıkmakta ve mankenler bu ölçülere göre uygulama altına alınmaktadır.Firmalarında  ölçülerine göre farklı fiyatlara sahip olan prova mankeni çeşitleri, üretimlerinde kullanılan malzemelere ve sağladığı avantajlara göre kullanıcılara değişik fiyatlar sunmaktadır.


Prova mankeni fiyatları nelerdir?
Ölçülerine ve üretim malzemesine göre farklı fiyatlara sahip olan bir prova mankeni çeşitleri,firmalar tarafından da fiyat farklılıkları ön plana çıkarmaktadır. Göğüs ölçüsü 88 cm, ben ölçüsü 66 cm, basen ölçüsü 94 cm ve boy ölçüsü 170 cm olan bir prova mankeninin fiyatı 375tl ile 2800tl olarak karşımıza çıkmaktadır.

Prova Manken
Diğer yandan moda ve beden ölçülerine göre de fiyat farklılıkları ön plana çıkaran prova mankenleri, özellikle modellerin üretimlerinde kullanılan malzemeler açısından değişik fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Ana malzemesi plastik olan ve cam elyaf ile kaplanarak kumaş giydirilmiş olan bir prova mankeni, sektör içerisinde 375tlve ya 2800 ’den satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu özelliklere sahip ve göğüs ölçüsü 90 cm, bel ölçüsü 70 cm, basen ölçüsü 96 cm ve boy ölçüsü 170 cm olan bir prova mankeni, 375 tl ile 2800 tl olarak piyasada yer almaktadır.

Yukarıda açıklamış olduğumuz bilgilerden yola çıkarak siz de bir prova mankeninin ortalama ne kadar fiyata sahip olduğunu tahmin edebilir ve satın alma işlemlerinizi bu özellikler kapsamında gerçekleştirebilirsiniz.İşletme sahibi olarak Prova mankeni satın alırken sizlere sunmuş olduğumuz bilgileri göz ardı etmeyin ve kendiniz için en kaliteli modellerden birine sahip olun. Konu hakkında detaylı bilgi için http://www.modablackk.com/manken adresini ziyaret edebilirsiniz.

EDİTÖR : İbrahim AKGÜN     

http://www2012modamoda.blogspot.co.uk/ 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder