3 Haziran 2017 Cumartesi

TAM BOY MANKEN ÖZELLİKLERİ


                                    "TAM BOY PROFESYONEL PROVA MANKEN"Tekstil sektörü hızlı çalışan, zaman kayıplarına asla izin vermeyen bir sektördür. Rakiplerinizle hızlı bir yarış içindesinizdir. Hemen hemen her iş acil niteliği taşır.

"TAM BOY PROFESYONEL PROVA MANKEN"Bu nedenle çalışma ortamınızdaki kullandığınız araç gereçler , işinizi hızlandırmak ve doğru sonuçlar almanızı sağlayacak nitelikte olmalıdır.Model uygulamalarınızı hatasız ve hızlı yapmanız gerekir. Kalıp çıkarma esnasında en önemli ekipman tam boy profesyonel prova mankenidir. Eğer yakınlarınızda modellerinizi giyen bir mankeniniz yoksa , tam boy prova mankeni her an elinizin altında hayat kurtarıcınız olacaktır.

TAM BOY MAN


Tam boy mankenlere , tüm ürün gruplarını rahatlıkla giydirip kalıp provalarını yapabilirsiniz.Alt grup- üst grup bütün ürün çeşitlerinizin kalıplarını kusursuz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Üzerindeki kuplar sayesinde model uygulamalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
ModaBlack mankenleri kalitesi , ölçü ve formları sayesinde kısa zamanda Moda sektöründe öncü olmuş markaların en çok tercih ettiği mankenler arasında yer almaktadır.Modablack Tam boy mankenler in estetik ve şık görünümü ile showroom , tasarım ofisleriniz yada mağaza vitrinlerinizde modellerinizi kombinli bir şekilde sunabilirsiniz.


MODABLACK PROFESYONEL PROVA MANKEN ÖZELLİKLERİ


Modablack Tamboy Profesyonel Prova Mankenleri insan anatomisine birebir bağlı kalınarak üretilen üst düzey prova mankenlerdir.
Modablack Prova mankenleri en kaliteli malzemeler ve kumaşların bir araya gelmesiyle dünya standartlarında, Houte Couture tarzı ile kusursuz bir işçilikle üretilen mankenlerdir.

Tam boy Prova mankenimiz boyun kısmından metal boru üzerine asılıdır.Rahatlıkla çalışmanız için 360 derece döndürülebilen bir aparata bağlıdır.Devrilmeleri önlemek için metal döküm ayak kullanılarak üretilmiştir,Fiber malzemesi üzerine elyaf ve kumaş giydirdiğimiz iğne batırılabilen mankenlerdir.36-38-40-42-44 bedenleri düz ve desenli kumaş seçenekleri mevcuttur.

TAM BOY İÇİN SATIN ALMA İLETİŞİM:05543415140
H.İbrahim AKGÜN
MODABLACK Marka Direktörü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder