31 Aralık 2013 Salı

Prova Manken Kalitesi

Prova Manken  Kalitesi    
Modablackk prova mankeni ürünlerimizin tamamı kendi üretimimizdir. Dilediğiniz beden ölçülerine sahip modablackk prova mankeni satın alma ihtiyaçlarınıza yönelik olarak, kişiye özel yada firmanız kalıplarına uygun ölçü ve bedenlerde prova mankeni özel olarak modablackk.com manken tarafından üretilebilmektedir.

http://www.provamanken.com
İLETİŞİM:05543415140  "Prova manken özeliklerinin tüm detaylarını sorabilir ve sipariş verebilirsiniz".


Modablackk prova mankeni

Modelist mankeni ürün gurubumuz Türk ve uluslararası beden ölçülerine tamamen uygundur. Görselerde bulunan modablackk bayan ve erkek beden ölçülerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Stoklarımızda daima hazırda bulunan manken ürünlerimiz sayesinde dilediğiniz tüm adet ve bedenlerde çok kısa bir sürede ürün teslim edebildiğimizi hatırlatmak isteriz. Türkiye’nin her iline kargo ile teslimat yapmaktayız. Fransız bayan kalıp, italyan bayan kalıp ve erkek bedenlerinde bayan ve erkek mankeni üretmekteyiz.Modablackk prova mankeni ürün grubunda müşterilerimize sunduğumuz yapısal olarak değişiklik geniş model üretimimiz mevcuttur.Fiberglass Prova Mankeni 
Polyester prova mankeni ürün grubumuzda, modelist mankeni ana malzememiz polyester Fiberglass'dır. Fabrikamızda fiberglass camelyafını polyester reçine ile ıslatarak kimyasal olarak sertleşmesini sağlayarak polyester modablackk prova mankeninin alt yapısını tamamlanmaktadır.Ana yapı üzerini cam elyafı ile stabilize bir şekilde kaplandıktan sonra, dayanıklı ve kullanımı uygun kumaş ile kaplanmaktadır.


Modablackk prova Manken

Modablackk prova mankenlerinde kullandığımız polyester üretim tekniği ile ürün uzun bir zaman kullanımda kalır ve formunu yıllar boyunca koruyabilir. Polyester malzememiz ile mankeninin çok daha dayanıklı olmasına neden olur. Üretimde kullandığımız fiberglass malzeme çeliğe oranla 4 kat daha çekme dayanımıza sahiptir. Polyester prova mankeni istenilen kumaş rengi ile üretilmektedir. Mankenin üzerinde duracağı ayaklar cam veya paslanmaz çelikten kare, ahşap, tripod, üçgen, yuvarlak olarak düzenlenebilmektedir. Polyester modablackk mankeni ürünümüz meslek erbabının üzerinde rahatça çalışabilmesi için iğne batışları, iğne çıkışları, kumaş oturuş, prova gerekli hassasiyet sağlanmıştır.Modablack dış kaplama
Dış kaplamada mankeni kaplamasında kullanılacak kumaş seçilirken özellikle kumaşın ön terbiye ve renklendirme işlemleri geçirdiği kimyasal yada mekanik işlemler tamamı ile kontrolümüzdedir.Kumaşın görünümü ve dayanıklılığı prova mankeni kaplama kumaşı seçiminde en önemli etkendir.Çekme Özelliği
Terzi mankeni kaplamasında kullandığımız kumaş yıkama sonrasında enine yada boyuna çekmemektedir.
Elastikiyet Lycra özelliği: Kaplama kumaşımız örme esnasında ilave edilen dupont işlemi sayesinde örme işlemi anında sentetik lif olarak ilave edilen lycra ile esneklik kazanmaktadır.

Şardon Özeliği


Şardonlu kumaş özelliği: Kumaş cinsi,dokuma yada örme kumaşların ipliklerinin içerisinden, liflerin çekilerek kumaş yüzeyine çıkarıltılmış, tekrar tüylenmesi önlenmiş kumaşlar tercih edilmektedir. Bu sebeple modablackk prova mankeni yüzeyinde bulunan kumaş tüylenme yapmamaktadır.Asorti Özelliği:Kumaşlarımız her bedene göre farklı olarak kesilmekte ve manken üzerine kaplanmaktadır. Bu sebeple manken ürün gurubunun tamamı prova için son derece uygun ve fit bir görünüm sağlamaktadır.

Siparişiniz için
Firmamıza terzi prova mankeni sipariş verebilmeniz için istediğiniz tip ve bedendeki terzi mankeni özelliklerini belirtmeniz yeterlidir. Özel kumaş ve renk isteklerinize cevap verebilmekteyiz. Dilerseniz hazır stoklarımızdan faydalanabilir istediğiniz özelliklerdeki modablackk mankenine çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul içi ve dışındaki prova mankeni ihtiyaçlarınız için teslimat süreleri hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. İstanbul dışı terzi mankeni isteklerinizde aras kargo, yurt içi kargo ile maksimum 3 iş günü içinde adresinize teslimat yapılabilmektedir.

İletişim ve satış için: 0554 341 51 40 ve ya moda@modablackk.com a mail atabilirsiniz.
                                                           http://www.modablackk.com/ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder