12 Ekim 2014 Pazar

2015 MODEL PROVA MANKENLERİ

PROVA MANKEN
Prova manken çalışmalarını özellikle modacılar,sitilist,modelistler ve  terziler tarafından kullanılmaktadır.Dikiş depertmanı diktikleri elbiseleri mankenler üzerine konuşlandırmakta ve dikimin ilk aşamasından son aşamasına kadar prova mankeni üzerinde işlem yapmaktadır.
Prova mankenleri nasıl kullanılır?

Prova mankenlerinin moda evi ve terziler tarafından kullanılan farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle her mankenin ölçülerinin farklı olduğunu söylemek ve işlemlerin buna göre gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Terziler tarafından farklı ölçülerde uygulamaya alınan prova mankenleri, müşterilerin sürekli ölçü vermek için terziye gelmelerine ya da prova yapmalarına gerek duyulmamasını sağlamaktadır. Dikim işlemleri, müşteriden alınan ölçülerle aynı ölçülere sahip olan prova mankenleri ile devam etmekte ve bu sayede müşteriler, moda için diktirmek istedikleri elbiselerin içerisine sürekli girmek zorunda kalmamaktadır.Prova manken için iletişim:0554 341 51 40

Prova Manken

 Prova mankenlerinden baz alınan ölçüler göğüs ölçüsü, bel ölçüsü, basen ölçüsü ve boy ölçüsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerin ölçülerinin bu kategorilerde yer alan ölçülere uyması prova mankenlerinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bunun yanında prova mankenlerinin farklı malzemelerden üretildiğini ve buna göre kalite standardının değişim gösterdiğini söylemekte fayda var.Siz de ihtiyacınız olan prova mankenlerine internet üzerinde yağacağınız kısa bir araştırmanın ardından sahip olabilir ve dilediğiniz ölçülerde mankenleri bulma şansını elde edebilirsiniz. Hemen ihtiyacınız olan prova mankeni ölçülerini tespit edin ve sonrasında pek çok farklı ölçüde ki modeli karşınızda görün.

Sahip olduğunuz prova mankenleri ile müşterilerinize kesintisiz hizmetler sunabilir ve dikim işlemlerinde onların hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.


http://www2012modamoda.blogspot.co.uk/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder